ATHLETE OF THE YEAR:
MALE Trey Nahhas FEMALE Kamra Newton
ATHLETE OF THE YEAR NOMINEES:
MALE FEMALE
Tawayne Malone Emelda Malm-Annan
Trystan Bolds
SCHOLAR ATHLETE AWARD:
Mahima Ali Emelda Malm-Annan
Sabrina Baggett Tawayne Malone
Trystan Bolds Trey Nahhas
Allen Deguzman Kamra Newton
Daniel Encinas Brian Nguyen
Harnoor Gill Regina Nyareso
Jacqueline Gonzalez Gustavo Ortiz
Angela Hang Cristian Perez
Raja Hasan Mohamed Sayed
Ryan Ho Katrina Tran
Kevin Lam Phillip Van
Phong Le Angelina Villa
Vinda Le Andre Villoria
Nikky Lee Celina Zhang
Ellen Liu Jason Zhen
Aaron Ly
SENIOR HONOR CORD
Makalah Alexander Kamra Newton
Trystan Bolds Tuyen Ngo
Trevon Carter Brian Nguyen
Amber Cook Regina Nyareso
Jacqueline Gonzalez Gustavo Ortiz
Dennis Kuma Dupri Stewart
Kevin Lam Adrian Tellez
Aaron Ly Katrina Tran
Emelda Malm-Annan Phillip Van
Tawayne Malone Angelina Villa
Alexis Mariland Andre Villoria
Yvette Mends Jason Zhen
Trey Nahhas
MOST IMPROVED ATHLETE:
EJ Viacrusis
COMEBACK ATHLETE OF THE YEAR:
Emelda Malm-Annan
3 SPORT ATHLETES:
FEMALE MALE
Jordan Bolds Alex Amaro Ruben Garcia
Trystan Bolds Chris Avalos Robert Holt
Adalia Ceralde Jermaine Bell Dennis Kuma
Christina Corona Neville Bood Aztlan Lopez
Elizabeth Corona Bishop Brown Morris Love
Jade Newman Trevon Carter Tawayne Malone
Kamra Newton Javonte Collier Austin Nguyen
Jessica Nguyen Richard Dang EJ Viacrusis
Nhu Phun Wayne Doroen Sam Williams
Alissa Powe Barbara Camacho
Kim Viacrusis
Jade White
504 Athletes 3.36 G.P.A.
1st Team All-DVC Athletes Community Involvement
17 Mark Macres Memorial Football Game
Mark Macres Men’s Basketball Tournament
Mark Macres Track & Field Invitational
Athletic Scholarships Earned Community Service
Trey Nahhas – Football Elementary School Track Meet
– Cal Poly SLO Track & Field helps w/ Harris MS Meets
Emelda Malm-Annan – Track & Field Jr. Mustang Football Program
University of Wyoming Team Trail AAU Basketball
Tiara Webb – Soccer Mustang Wrestling Club
University of San Francisco
Team & Indivdual Highlights
SJS Playoff Teams – Football – 2 wins, Men’s Soccer, Men’s Basketball, Men’s Volleyball
Football – Trey Nahhas – 1st Team ALL-STATE MaxPreps
Track & Field – 16 Masters qualifiers, 20 – D1 Section qualifers; Wrestling Isreal Washington advanced to State Tournament, 4 to Masters; Swimming – 1 advanced to SJS Tournament; Men’s Tennis – 1 advanced to SJS; Cross Country – 2 advanced to SJS
OPTIMIST ALL-STAR GAMES: Football – Trey Nahhas (MVP), Rodney Spidell; Basketall – Quienton Johnson